Дана, 16.05.2026. године је у Бањалуци одржано Регионално такмичење КОЦК Крајина из прве помоћи на којем су ученици наше школе освојили ДРУГО мјесто. Екипа наше школе је била у саставу:
Анђела Павловић (капитен), Миленко Бузић, Кристина Кутић, Вукота Маџарић, Дуња Нарић, Невена Пејић и Ана Павловић (маркирант). У пратњи ученика су били наставник Зоран Тешић, секретар Црвеног крста Котор Варош, Санела Кучук и увијек расположени возач, Војин Кузмић.








