Огласна табла

  1. Почетна
  2.  » 
  3. Uncategorized
  4.  » Екскурзија

У периоду од 03.06. до 07.06.2026. године ученици осмог разреда наше школе у пратњи својих одјељењских старјешина и директора школе, Дајане Филиповић ишли су на петодневну екскурзију у Србију. У јутарњим часовима кренули су из Котор Вароша према Београду. Успут су посјетили Етно село Станишићи, манастир Хопово, Нови Сад и у вечерњим сатима су се смјестили у хотел у Београду.

Други дан су истраживали знаменитости Београда; Калемегдан, Трг републике, Храм Светог Саве и Опленац, након чега су кренули према Врњачкој Бањи. Трећи и четврти дан су посјетили манастир Жича, Крагујевац, Спомен-парк Шумарице. Веома брзо им је протекло вријеме и пети дан је дошло вријеме за повратак кући, који је такође био узбудљив и занимљив. Према кући упутили су се преко Златибора гдје су посјетили језеро, центар Златибора и Златиборску пијацу. У Републици Српској су посјетили Вишеград, обишли Андрићград и након тога се упутили према Котор Варошу. Ово је за њих био доживљај који ће памтити читав живот.

Изабери по датуму

јун 2026.
П У С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930