Дана 26.05.2026. године у нашој школи је обиљежен Дан ученичких постигнућа кроз бројне активности које су окупиле ученике, наставнике, родитеље и пријатеље школе.
Одигране су финалне утакмице турнира у одбојци за дјевојчице и малом фудбалу за дјечаке, а побједничким екипама уручене су дипломе.
Пред свим присутним гостима, наставницима и ученицима прочитани су резултати које су наши ученици остварили на такмичењима у овој школској години. Посебно је наглашен успјех ученика који су били први на републичким такмичењима, а то су Михајло Петрић који је био први на Републичком такмичењу у атлетици у категорији трчање на 100 метара и ученице осмог разреда, Ивана Бубић, Бојана Савановић и Лана Кнежевић које су освојиле прво мјесто на Републичком такмичењу у познавању покрета Црвеног крста. Фирма „Дермал“ д.о.о. је наградила ове ученике вриједним новчаним наградама. У знак захвалности, госпођи Божани Бубић, представници ове фирме, уручена је захвалница.
Ученици разредне наставе су са својим учитељима припремили занимљив културно – умејтнички програм, којим су забавили све присутне.
Ове године је, као још једна активност у низу на Дан ученичких постигнућа, по први пут организован и хуманитарни базар. Базар је био врло успјешан на чему можемо захвалити родитељима који су помогли у његовој реализацији, као и свима који су га посјетили и подржали. Прикупљена средства биће уручена нашим ученицима којима је помоћ најпотребнија.







































