У петак, 29. 05.2026. године наши матуранти су прославили матурско вече. Матуранти су се у пратњи својих најближих и својих наставника окупили у 19.00 часова на платоу испред општинске зграде, након чега су се упутили према ресторану МилаМи гдје су прославили своје матурско вече у пријатној и веселој атмосфери.

























